RuneScape wprowadzi Group Ironmana, nowych bossów i inne atrakcje

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
2 856
RuneScape wprowadzi Group Ironmana, nowych bossów i inne atrakcje

Jagex podzieliło się planami na dalszy rozwój RuneScape, a przynajmniej jeśli chodzi o drugą połowę 2024 roku. Czego można oczekiwać? Robienia wyzwania Ironman w grupie, kolejnych zadań fabularnych, atrakcji związanych ze skillingiem, dungeonu oraz nowych bossów. A to nie wszystko, co przygotowano!

10 lat po premierze Ironmana w RuneScape, Jagex zapowiada Group Ironmana! Wyzwanie to ma sprawić, aby normalnie trudna rozgrywka była bardziej społeczna, dzięki możliwości handlowania czy współdzielenia schowka. Nie podano daty premiery, ale wszystko wskazuje na tegoroczną jesień.

To jednak nie jest jedyne wyzwanie, które zawita do RuneScape. Otrzymamy bossa Osseousa, dedykowanego „średnim poziomom”. To czwarty Rex Matriarch, który nie radzi sobie z nekromancją. 22 maja nastąpi dokładniejsza prezentacja przed premierą zaplanowaną na 28 maja.

Latem z kolei fani skillowania będą wniebowzięci. Wtedy pojawią się nowe atrakcje do Miningu oraz Smithingu. Jesienią zaś Woodcutting i Fletching dostaną nieco nowości. Mamy spodziewać się nowych zasobów, ekwipunku oraz przedmiotów do wytworzenia. Pomiędzy tymi dwoma wydarzeniami pojawi się Skilling Boss, związany z fabułą.

A skoro o fabule mowa, RuneScape kontynuuje historię po wydarzeniach z Requiem for a Dragon. Jedną część opowieści otrzymamy ze wspomnianym Skilling Bossem, a drugą zimą. Poza tym pojawi się nowe miejsce do Archaeology. W lipcu pojawi się Sacrum of Rebirth, czyli nowy dungeon dla grupy do czterech graczy i z poziomami trudności Normal oraz Hard. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube