Rust dodaje zbroje dla konia. Spokojnie, to nie jest płatne DLC!

Unity kjdxvcxpc8

Historia gier komputerowych zna już taki jeden przypadek, gdy dodano zbroję do konia i rozpoczęła się era płatnych DLC. Spokojnie, wygląda na to, że Rust nie idzie tymi śladami. Zwyczajnie gra się rozwija i dodaje kolejne nowości. Przyznam szczerze, że sporo z nich przespałem – np. nie wiedziałem, że jest już tam elektryczność, balony na gorące powietrze, czy bielizna. Dodano również konie, z możliwością jazdy na nich. Brzmi to co najmniej ciekawie!

To jednak przeszłość, bowiem już obowiązuje Rust. Czym jednak byłby nasz dzielny rumak bez swojej zbroi? Z tego powodu deweloperzy taki element uzbrojenia dodają do gry. Zbroja dla konia zapewni mu większą odporność, a do tego ochroni również jeźdźca. Twórcy wprost mówią, że to nieco mało realistyczne, ale kto by się tym przejmował? Zwłaszcza, gdy możecie przyodziać rumaka w tablice rejestracyjne!

W Rust udostępnione zostały dwa rodzaje osłon dla konia: drewniane oraz blaszane. Do tego możecie stworzyć podkowy, aby rumak galopował szybciej oraz sakwy, które zwiększą jego pojemność, ale ograniczą maksymalną prędkość. Nie, konia na czerwono nie da się przefarbować. Jeszcze.

Inne zmiany i nowości w Rust znajdziecie tutaj.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.

Zobacz także

2 komentarzy