Rust dostało dżunglę. Wielki update z nowym biomem

Dodany przez guru dzień temu
4 1094

Wczoraj wieczorem, 1 maja, miała miejsce premiera Jungle Update.

To wielka aktualizacja do gry, która wprowadziła… dżunglę, a ściślej mówiąc pierwszy nowy biom od czasu wprowadzenia proceduralnego generowania świata.

Biom dżungli obejmuje część umiarkowanego obszaru przybrzeżnego (poziom 0), gdzie pojawiają się nowi gracze. Teren w tym biomie jest bardziej płaski niż w innych biomach, ma większą gęstość rzek i gęstsze ulistnienie.

Biom dżungli charakteryzuje się dużą różnorodnością zupełnie nowej roślinności. Obejmuje to nowe rodzaje krzewów, takie jak bromelie i monstera. Nowe rośliny podszytu, takie jak maranty i kalatea. A także różnorodne nowe drzewa, takie jak drzewa trąbkowe, palmy dżungli i drzewa piaskowe.

Ale dżungla to nie tylko roślinność, ale także nowe niebezpieczne zwierzęta: tygrysy, pantery, krokodyle, węże + nowe rodzaje broni np. Bumerang czy Dmuchawka.

By tego było mało, Rust znajduje się obecnie w 50-procentowej promocji, więc zamiast 120 zł za egzemplarz zapłacicie tylko 60 zł. Idealny moment, żeby wkroczyć do zabawy (szczególnie że to wciąż jeden z najpopularniejszych survivalów MMO na rynku).

Zapraszamy TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube