Rust opuszcza Early Access jako ładniejsza gra!

6bhmaf1

Stało się! Jeden z tytułów, który długo siedział na steamowym Early Accessie, w końcu opuszcza bezpieczną przystań. Rust dokonuje tego z głową podniesioną do góry oraz wielkimi planami na przyszłość. Deweloperzy nie planują porzucać swojego tytułu, a oficjalnej premierze gry towarzyszyła aktualizacja graficzna.

Z jednej strony jest się z czego cieszyć. Kolejny tytułów poza Early Accessem, więc koniec wymówek. Z drugiej zaś strony, cena Rusta podrożała, aktualizacje będą teraz wprowadzane co miesiąc, a sami twórcy nie planują wielkiej imprezy z tego powodu. Ot, kolejny etap w życiu deweloperów.

Gracze z kolei powinni zaktualizować Rusta, który wzbogacił się o sporą aktualizację. Odnowiono przede wszystkim wygląd gry. W zasadzie niemal każdy element prezentuje się po prostu ładniej. Twórcy zapowiadają jednak, że to dopiero początek i będzie jeszcze lepiej!

To nie wszystkie nowości. Na modyfikacje załapała się również mechanika odrzutu, ale o tym z kolei poczytacie tutaj. No i samouczek w końcu został dopracowany. Ach i na koniec najlepsze – żabie buty, czyli „frog boots” powróciły i zostały rozdane!

Zobacz także

5 komentarzy