Rusza kolejna fala zaproszeń do Torchlight Frontiers

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
3 3601

Deweloperzy poinformowali, że rusza druga fala zaproszeń do testów alfa Torchlight Frontiers. Warto obserwować swoje skrzynki pocztowe, jeśli zapisaliście się do bety lub udać się pod ten link, aby tego dokonać. Twórcy podają, że drugie testy rozpoczną się 7 grudnia.

Poprzednia możliwość wczesnego ogrania Torchlight Frontiers okazała się podobno sporym sukcesem. Na serwerach gry 16 listopada zjawiło się bardzo dużo graczy, którzy z uporem maniaka szukali błędów. Druga faza testów odbywać się będzie w podobnych warunkach, ale zaktualizowanych o sporą paczkę poprawek.

„Alpha 2 is still primarily a technical test for the game. We need to make sure we've got stable and reliable services. This is the first priority for our team to address quickly. Issues that cause players to get blocked, unrelated to server problems, are also at the top of our list due to preventing an effective playtest.”

Uczestnicy pierwszych testów otrzymają automatyczne zaproszenie do drugich, więc nie ma się o co martwić. Na dniach zostaną również rozesłane nowe wejściówki.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube