Ruszyła rejestracja do bety gry Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
5 5045
Ruszyła rejestracja do bety gry Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game

[Informacja prasowa]

Riot Games poinformowało, że ruszyła rejestracja do zamkniętej bety gry Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game. Każdy, kto zarejestruje się przed 13.11.2019 otrzyma szansę wzięcia udziału w pięciodniowym zamkniętym wydarzeniu, które potrwa w dniach 14.11.2019 - 19.11.2019 w trakcie którego gra będzie dostępna na serwerach.

Aby zarejestrować się należy wejść na tę stronę.

Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game (LoR) to darmowa strategiczna gra karciana osadzona w świecie League of Legends. LoR zawiera karty z kultowymi bohaterami LoL-a, a także z nowymi, pochodzącymi z różnych regionów Runeterry postaciami i sojusznikami, obdarzonymi własnym stylem i cechami strategicznymi.

Rozgrywka LoR obejmuje dynamiczne, zmieniające się walki, które wymagają, by gracze wykorzystali w turach swoje umiejętności, kreatywność i spryt, by osiągnąć sukces. LoR oferuje graczom wiele opcji zdobycia kart, w tym zarówno darmowe opcje gry, jak i możliwość bezpośredniego zakupu każdej karty za pieniądze lub zarobioną w grze walutę.

Gra Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game zostanie w pełni uruchomiona w 2020 roku w wersji na komputer PC i urządzenia mobilne, a obecnie jest otwarta do rejestracji wstępnej.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube