Salem od Paradox Interactive

Missing

Paradox Interactive to firma słynąca z wyprodukowania serii Europa Universalis. Dwa dni temu rozpoczęła się impreza podczas której zostało zaprezentowane siedem nowych gier w tym jedno MMORPG.

Nazwa gry dość wymownie tłumaczy realia w których dane nam będzie prowadzić naszą postać. Salem - z czym Wam się to kojarzy? A, tak. Siedemnastowieczna Nowa Anglia, czarownice, wilkołaki, wieśniacy z widłami i mnóstwo tego typu dziwactw. Ba! Będzie to w pełni sandboksowa gra, co oznacza, że będziemy mogli odkształcać teren, karczować lasy, wznosić (lub w drugą stronę - niszczyć) budynki czy nawet zabić innego gracza. To ostatnie nie byłoby niczym niesamowitym gdyby nie fakt, że śmierć będzie szczególnie dotkliwa, gdyż w Salem będzie ona permanentna. Zginąłeś? Trudno, trzeba stworzyć nową postać.

Ciężko oceniać coś czego się nawet na oczy nie widziało, ale po opisach można stwierdzić że zapowiada się gra mroczna i przede wszystkim oryginalna. Salem ma ukazać się jeszcze w tym roku i być tytułem darmowym (co niestety oznacza multum mikrotransakcji). Na pocieszenie wywiad z Bjornem Johannessenem, czyli głównym kreatorem.

Źródło: GRY-OnLine, Gaminator

Zobacz także

0 komentarzy