Sea of Thieves opóźnia nową aktualizację przez błąd znaleziony w ostatniej chwili

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
2 2346
Sea of Thieves opóźnia nową aktualizację przez błąd znaleziony w ostatniej chwili

Sea of Thieves miało otrzymać właśnie aktualizację Heart of Fire. Wprowadzić miała do zabawy kule łańcuchowe, które miały namieszać w zabawie. Charakteryzować się mają krótkim zasięgiem, ale za to destrukcyjnym podejściem do masztów statków – jedno trafienie i koniec z „napędem na wiatr”.

Do tego w ramach nowości miało pojawić się Tall Tale, czyli narracyjna przygoda, prowadząca załogę do Shores of Gold i jeszcze dalej. Ta aktualizacja wprowadza nowy rozdział przygód z regionu Devil's Roar o tej samej nazwie co aktualizacja (Heart of Fire). Poza tym doda Blunderbomb, wywracające przeciwników oraz ekwipunek skoncentrowany dookoła bananów. Nie żartuję, bananowy pistolet, bananowy kordelas, bananowy kapelusz. Chce ktoś banana?

No więc Rare informuje, że w ostatniej chwili znaleźli newralgiczny błąd, który mógłby namieszać w Sea of Thieves. Z tego powodu aktualizacja została przesuniętą i deweloperzy postarają się poinformować jak najszybciej, kiedy ostatecznie zadebiutuje. W tym momencie nie są w stanie określić, czy naprawienie problemu zajmie im chwilę, czy dłuższy czas.

Pozostaje trzymać kciuki, aby błąd nie był aż tak poważny i Sea of Thieves wróciło na spokojne wody. Przyznam bowiem szczerze, że akurat przez Heart of Fire planowałem sprawdzić, jak gra się zmieniła. Nie pozostaje zatem nic innego, jak czekać!


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube