Sea of Thieves otrzyma dwie frakcje skoncentrowane na walkach PvP!

Dodany przez PefriX 7 miesięcy temu
0 1515
Sea of Thieves otrzyma dwie frakcje skoncentrowane na walkach PvP!

Arena cieszyła się chwilową popularnością w Sea of Thieves, ale Rare wprost poinformowało, że nikt realnie nie grywał w ten tryb. I właśnie dlatego się go pozbyto, chociaż fani PvP nie powinni płakać, bowiem 22 listopada do gry przypłynie coś nowego dla zwolenników rywalizacji. Mowa o dedykowanym systemie PvP, który pozwoli uniknąć szukania ofiar abordaży, bowiem wrzuci nas wprost do walki.

Na każdym statku znajdziemy Hourglass of Fortune, którego aktywowanie sprawi, że wrzuceni zostaniemy do PvP. Wybierzemy jedną z dwóch frakcji: Guardians of Fortune lub Servants of the Flame, a następnie będziemy walczyć w jej imieniu! Powinno to przypasować osobom, które grają w Sea of Thieves przede wszystkim dla takich potyczek. Zwłaszcza, że za branie udziału w takich starciach będziemy nagradzani.

Trzeba przyznać, że sam pomysł nie jest zły. Zamiast dodawania osobnego trybu do gry, Rare zdecydowało się wbudować go do rozgrywki, dzięki czemu w każdym momencie głodni krwi piraci będą mogli porywalizować. Nowy system PvP pojawi się w Sea of Thieves już 22 listopada w ramach startu ósmego sezonu.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube