Sea of Thieves poprawi swój system walki na początku lutego

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
2 2073
Sea of Thieves poprawi swój system walki na początku lutego

Sea of Thieves jakoś tam sobie radzi nie zburzonych wodach oceanu. Piracki żywot przypasował całkiem sporej ilości graczy, a w miarę regularne aktualizacje zawartości pozwalają temu tytułowi nie zboczyć z kursu. Teraz dowiadujemy się, że kolejna, większa paczka nowości wprowadzi zmiany w systemie walki.

Aktualizacja zawita do Sea of Thieves już 6 lutego i wtedy możemy spodziewać się szeregu modyfikacji. Deweloperzy podkreślają, że przede wszystkim otrzymamy mnóstwo poprawek oraz zmian balansujących, aby potyczki nie były takie liniowe. Prócz tego możemy liczyć na kilka drobnych nowości w tej kwestii, aby walka była zdecydowanie przyjemniejsza.

To nie jedyne nowości, jakie otrzymamy do Sea of Thieves w lutym. Aktualizacja wprowadzi również i kilka innych rzeczy, ale w tym przypadku twórcy nabierają wody w usta, nie chcąc zdradzić niespodzianki. Niestety, nie będzie to nic związane z nową zawartością, bowiem zapowiadany patch określany jest bardziej, jako „techniczny”.

Prócz tego wiemy również, że cheaterzy powinni zacząć się mieć na baczności – Rare deklaruje, że rzuci ich na pożarcie rekinom. Szykuje się prawdziwy przypływ banów.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube