Sea of Thieves pozbywa się trybu Arena – zamknięcie w marcu

Dodany przez PefriX ponad rok temu
0 2114

Rare postanowiło rzucić nieco światła na przyszłość Sea of Thieves oraz plany na rok 2022. Dzięki informacjom od deweloperów wiemy, że w głównym centrum zainteresowania będzie fabuła. Ekipa chce postawić na więcej zawartości PvE i dać piratom znacznie więcej do roboty niż to miało miejsce do tej pory.

Sezony wciąż będą pojawiały się regularnie, a przygody będą ograniczone czasowo. Niemniej potrwają dłużej, aby społeczność miała czas je ograć. Nowa przygoda udostępniona zostanie już 17 lutego i nazywać się będzie Shrouded Islands. Sam sezon szósty wypłynie na szerokie wody w marcu. Będziemy rozwiązywali łamigłówki i odkrywali skarby, a to wszystko w jakimś większym, narracyjnym celu.

Równocześnie Rare podaje, że tryb Arena zostaje zamknięty. Nie był on tak popularny, jak ekipa chciała i mimo starań deweloperów, gracze nie korzystali z niego zbyt często. Rozwój Areny okazał się nieopłacalny, dlatego podjęto decyzję o pozbyciu się jej – mniej niż 2% graczy grało regularnie. Dlatego już w 2020 roku, w grudniu, Rare przestało aktywnie rozwijać ten tryb, ale teraz przyszedł czas, aby się z nim całkowicie pożegnać. Zamknięcie nastąpi 10 marca.

Więcej szczegółów na temat nadchodzących nowości do gry znajdziecie w filmiku poniżej.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube