Sea of Thieves świętuje 3 urodziny i zdobycie 20 milionów graczy

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
3 2104

O Sea of Thieves sporo się swojego czasu mówiło. Tytuł budził niemałe ekscytacje, ale potem podobno zawiódł oczekiwania graczy. Spodziewano się większej ilości atrakcji, ciekawszego systemu rozwoju postaci/konta oraz bardziej angażującej rozgrywki. W rzeczywistości Rare dostarczyło produkcję w którą idealnie gra się z doskoku lub okazjonalnie, gdy zbierze się ekipa chętna na wspólne śpiewanie szant.

Minęły trzy lata i co? Sea of Thieves podobno ma się świetnie, a Rare świętuje. Gra przekroczyła próg 20 milionów graczy w tym czasie, radzi sobie wyśmienicie na PC, a podobno na Xbox One jeszcze lepiej. Spory sukces w popularności tytułu odegrał Steam (ponad 11 tysięcy graczy, w porywach nawet i 24 tysiące), ale lwią część roboty wykonał Game Pass. Tytuł jest również podobno lubiany przez streamerów.

Z tej okazji Rare rozdaje również łakocie w grze, więc logujcie się, aby odebrać przedmioty kosmetyczne w Sea of Thieves. Macie czas do 25 marca!. Przygotowano również wydarzenia, a nawet promocję na grę, jeśli ktoś chciałby ją kupić.

Ktoś z Was jeszcze grywa w Sea of Thieves?


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube