Sea of Thieves w kwietniu ulepszy tryb Arena, teraz dostępne jest tymczasowo za darmo!

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
0 1955

Sea of Thieves to nie tylko pływanie po niespokojnych wodach, picie grogu oraz śpiewanie szant z okazjonalnym odkrywaniem skarbów i PvP. To również tryb Arena będący kwintesencją rywalizacji pomiędzy graczami. Jeśli zatem preferujecie podkradanie skarbów innym oraz zatapianie ich statków, to wiecie gdzie się udać. Zwłaszcza w kwietniu, kiedy to Rare zaktualizuje ten tryb.

Deweloper podaje, ż e zAreny znikną mapy skarbów. Zamiast tego pojawi się jedna skrzynia oznaczona przez Glorious Sea Dogs – z niemal każdego punktu będziecie widzieli purpurową flarę, wskazującą miejsce, gdzie się skarb aktualnie będzie znajdował. Warto zaznaczyć, że WSZYSCY będą wiedzieli, więc prawdziwa zabawa rozpocznie się na Arenie już od początku meczu.

Do tego Rare zapowiedziało skrócenie potyczek z 24 minut do 15, aby cały czas coś się działo na mapie, a piraci nie próbowali unikać walki do ostatniej chwili. Zapowiedziano również zwiększenie nagród za branie udział w PvP. Wszystkie nowości powinny pojawić się w kwietniowej aktualizacji.

Do kwietnia jednak jeszcze trochę czasu, więc pora na kilka świeżych informacji. Rozpoczął się darmowy weekend z Sea of Thieves, który potrwa do 23 marca. Jeśli zatem nie mieliście okazji sprawdzić tej pirackiej produkcji to nadarza się ku temu idealna okazja. Do tego od 20 marca wystartuje rocznicowe wydarzenie, trwające przez trzy tygodnie. W ramach niego aktywni uczestnicy przygód otrzymają sporo łakoci, w tym nagrody z początkowych aktualizacji – potwierdzono Hungering Deep, Cursed Sails oraz Forsaken Shores.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube