Sea of Thieves wprowadza nową ekspedycję PvP

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
3 2501
Sea of Thieves wprowadza nową ekspedycję PvP

Ahoj, kamraci! Najnowsza aktualizacja Sea of Thieves powinna spodobać się wilkom morskim, które preferują soczyste PvP. Ekipa Rare wprowadza nowe „Reaper’s Run voyage”. Udamy się na niespokojne wody otaczające Wanderers Refuge, aby zdobyć łupy. Problem w tym, że ten sam cel obiorą również inni kapitanowie.

Jakby tego było mało, nie ma mowy o żadnym płynięciu po kryjomu. Uczestnicy Reaper’s Run będą mieli zawieszoną specjalną flagę, więc wszyscy dookoła będą wiedzieli o ich planach. Z drugiej strony w ten sposób można zdobywać chwałę dla Legendary Reaper of Wanderers Refuge oraz specjalny tytuł. Jeśli jesteście zainteresowani przygodą to w Duke’s shop będziecie musieli zapłacić 5 Dublonów.

U tego samego sprzedawcy będziecie mogli nabyć możliwość uczestniczenia w dwóch, innych wyprawach. Nie będą tak niebezpieczne jak Reaper’s Run – każą udać nam się do konkretnego regionu  na oceanie i wykonać mix standardowych zadań.

Frakcja Merchant Alliance otrzymała nieco miłości. Transport zwierząt będzie bardziej lukratywny, a do tego dostarczanie ładunków stanie się zdecydowanie prostsze. Krótszy dystans podróży, paczki bardziej wytrzymałe – czego chcieć więcej?

Poza tym deweloperzy wprowadzili szereg mniejszych i większych zmian. O wszystkim poczytacie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube