Sea of Thieves wprowadzi kule łańcuchowe

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
0 2901
Sea of Thieves wprowadzi kule łańcuchowe

Rare potwierdziło plotki dotyczące kolejnej nowości do Sea of Thieves. Deweloper przyznał, że już niedługo do gry przybędzie nowy rodzaj amunicji okrętowej. Tym razem do naszych armat będziemy mogli załadować kule łańcuchowe.

Zasada jest prosta. Znajdujecie kulę, ładujecie ją do armaty, celujecie, a następnie trzymacie kciuki, że traficie w cel. Zależeć Wam powinno na trafienie w maszt, bowiem kula łańcuchowa nadaje się idealnie do tego, aby go zniszczyć.

Musicie jednak liczyć się z tym, że ma ona ograniczony zasięg, więc nie warto bawić się z nią w „snajpera”, a do tego nie zadaje zbyt wielkich obrażeń. Jej zadaniem jest uszkodzenie masztu, co powinno skutecznie spowolnić, a nawet uziemić wrogi statek. Dlatego dobre trafienie powinno uszkodzić również koło kapitańskie oraz kabestan za jednym trafieniem.

Kiedy zatem zaprosimy wrogie maszty na mały taniec ze śmiercią? Już 11 marca, kiedy to do Sea of Thieves zawita aktualizacja Tall Tale. Ktoś z Was jeszcze pływa po niespokojnych wodach tej produkcji, czy darowaliście już sobie?


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube