Sea of Thieves wreszcie pozwoli kupić, nazwać, a także zmodyfikować statek!

Dodany przez PefriX 12 miesięcy temu
1 4802
Sea of Thieves wreszcie pozwoli kupić, nazwać, a także zmodyfikować statek!

Season Seven rozpocznie się już 21 lipca w Sea of Thieves i wprowadzi sporo zmian do gry, w tym jedną najważniejszą – możliwość kupienia, nazwania oraz zmodyfikowania własnego statku. A co za tym idzie, będziemy mogli zostać pełnoprawnymi kapitanami!

Dotychczas Sea of Thieves luźno podchodziło do tematu własnego statku. Dostawaliśmy łajbę, której mogliśmy zmienić nieco wygląd, ale działało to bardziej na zasadzie skórki, niż faktycznej customizacji. Teraz ulegnie to jednak zmianie, bowiem gra pozwolić ma na faktyczne wpływanie na wygląd naszej łajby. Potwierdzono zmianę typu oraz stylu umeblowania, czy dekoracji na ścianach, a to już coś. Rare nie zdradziło jednak póki co, na jak daleko pojętą customizację pozwoli. Pojawi się również nowy system progresowania, związany z byciem kapitanem statku.

Poza tym Sea of Thieves przekroczyło próg 30 milionów graczy, więc od 17 czerwca przygotujcie się na świętowanie – zarobicie więcej złota, zdobędziecie więcej Renownu i będziecie się (ponoć) lepiej bawili. Wszystko w ramach weekendu Gold & Glory.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube