Sea of Thieves z 2 milionami nowych graczy

Skull cloud.0.png

Czerwiec to miesiąc wielkich liczb. Co rusz, jakiś deweloper odpowiedzialny za grę sieciową informuje nas o ilości zarejestrowanych graczy w swojej produkcji. Szkoda tylko, że oszczędzają nam danych, dotyczących aktywnej bazy, ale na bezrybiu i rak ryba. Tym razem ekipa Rare podaje, że dzięki Anniversary update, do Sea of Thieves przypłynęła prawdziwa ławica graczy.

Słowo ławica nie zostało użyte tutaj przypadkowo, bowiem nie wiemy, czy Sea of Thieves utrzyma tak dużą społeczność przy sobie. Rare podaje bowiem, że od końca kwietnia ich produkcja przyciągnęła 2 miliony nowych graczy, przy czym łącznie, od startu w 2018 roku, tytuł sprawdziło ponad 8,4 miliona osób.

Warto tutaj zaznaczyć, że nie każdy grający, kupił Sea of Thieves. Produkcja dostępna jest bowiem w usłudze Xbox Game Pass i to od samego początku. Nie zmienia to jednak faktu, że ludzie grają w SoT, chociaż równocześnie narzekają.

Ostatnia aktualizacja dodała nowe aktywności, czy questy, ale grze zwyczajnie brakuje zawartości oraz systemów, które trzymałyby przy sobie piratów na dłużej. Deweloperzy uspokajają jednak i zapewniają, że ich przygoda z Sea of Thieves dopiero się rozpoczęła. Oby tylko nie trafili na mieliznę.

Zobacz także

8 komentarzy