Sea of Thieves z 5 milionami graczy oraz nowościami na horyzoncie

Dodany przez PefriX prawie 6 lat temu
4 2599
Sea of Thieves z 5 milionami graczy oraz nowościami na horyzoncie

Studio Rare może pochwalić się całkiem niezłym wynikiem. 5 milionów piratów pływa po niespokojnych wodach Sea of Thieves. Oczywiście liczba ta nie równa się ilości sprzedanych kopii, bo gra dostępna jest w ramach usługi Microsoft Xbox Game Pass. Niemniej zainteresowanie tytułem wcale nie słabnie, a liczba aktywnych graczy stabilnie (powoli) rośnie. Oczywiście w skład tego sukcesu wchodzą użytkownicy Xbox One.

Co zatem kryje się na horyzoncie? Darmowa aktualizacja Cursed Sails, która dostępna jest już w Sea of Thieves. Standardowo spora część zawartości dostępna będzie przez określony czas. Mowa tutaj o misjach związanych z kampanią oraz przedmiotach-nagrodach. Jeśli zatem nie chcecie, aby łupy przeszły Wam koło nosa, musicie się pośpieszyć.

Z rzeczy stałych dodano nowy statek dla pirackiej załogi oraz nowego, losowego przeciwnika, który może pojawić się podczas naszej podróży. Mowa tutaj o przeklętym statku szkieletów, który wynurzy się niczym łódź podwodna z morskiej toni i zaatakuje spotkaną ekipę. Do tego dojdzie możliwość łączenia się brygad pirackich w sojusze, co pozwoli lepiej koordynować akcje. Zwłaszcza, gdy naprzeciw nas stanie horda szkieletów.

Poza tym, dostaniemy mnóstwo przedmiotów kosmetycznych. Szczegóły znajdziecie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube