Sea of Thieves zabierze was w głębiny morza w nowym sezonie

Dodany przez Sildu ponad 2 lata temu
0 4168
Sea of Thieves zabierze was w głębiny morza w nowym sezonie

Sezon trzeci dobiegł końca i okazał się niezwykle udanym wydarzeniem dla tej produkcji. Crossover gry oraz serii filmowej Piraci z Karaibów był strzałem w dziesiątkę i przyciągnął tłumy, mówi się o ponad 4,8 milionów aktywnych graczy, pobił on dotychczasowy rekord.

Przyszła pora na kolejny sezon, czwarty już z kolei. Tym razem skupi się on na historii samej gry i zabierze nas w głębiny. Przyjdzie nam zbadać, co kryje się pod morzem, spotkamy nowe zagrożenia, odkryjemy zatopione i zapomniane ruiny oraz znajdziemy zakopane skarby z nowymi typami skrzynek z nagrodami.

Na więcej szczegółów musicie poczekać do 23 września, wtedy nowy sezon wyląduje na serwerach Sea of Thieves i wszystkie nowości odkryjecie sami. Poniżej zamieszczę wam krótki zwiastun, a w nim co możecie się spodziewać po nowej aktualizacji.

W Sea of Thieves możecie zagrać na steamie tutaj (obecnie trwa przecena i zgarniecie go za 86zł), trzeba zakupić egzemplarz, SoT to niestety płatna produkcja. Istnieje też opcja kupienia miesięcznej subskrypcji Game Pass. Jak kto woli, decyzja zależy od was.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube