Sea of Thieves zmierza na Steam! Pojawi się cross-play!

Dodany przez PefriX około 4 lata temu
3 3617
Sea of Thieves zmierza na Steam! Pojawi się cross-play!

Lubię i nie lubię Sea of Thieves. Z jednej strony uwielbiam zamysł studia Rare, przemawia do mnie szata graficzna, a do tego pływanie statkiem jest niezwykle przyjemne. Z drugiej strony zwyczajnie nudzą mnie oferowane aktywności i nawet podchmielona załoga nie sprawia, że jestem w stanie grać częściej niż raz na jakiś czas.

Niemniej niewątpliwym atutem tytułu jest jego dostępność w Game Passie. Zamiast kupować go za niebotyczne pieniądze (tak, jestem cebulą), mogę opłacić miesiąc abonamentu Game Pass do Microsoft Store na PC i cieszyć się kolekcją gier, wśród których znajduje się i Sea of Thieves. Jeśli i Wy jesteście zainteresowani tym tytułem to do tej pory musieliście korzystać właśnie ze sklepiku Microsoft Store na Windows 10 lub Xbox One w ramach ekskluzywności. Niedługo jednak ten platformowy reżim dobiegnie końca, yarrr!

Rare podało, że wkrótce Sea of Thieves przypłynie do platformy Steam i zacumuje u niej na stałe. Potwierdzono również w pełni funkcjonalny cross-play z aktualną wersją gry, więc osoby, które mają swoją kapliczkę poświęconą Gabenowi oraz jego Steamowi, będą mogli grać bez żadnych przeszkód.

Liczcie się jednak z tym, że Steam (jeszcze!) nie ma swojego Game Passa, więc zapłacicie za Sea of Thieves pełną cenę, czyli około 150-160 złotych bez promocji. Jedyną wadą jest brak konkretnej daty premiery. Wiemy jedynie, że „wkrótce”.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube