Season of Discovery w WoW Classic nie będzie jak Old School RuneScape, a szkoda!

Dodany przez PefriX 7 miesięcy temu
14 3004
Season of Discovery w WoW Classic nie będzie jak Old School RuneScape, a szkoda!

Blizzard odpowiedział na pytania społeczności i wiemy już, że World of Warcraft Classic+ nie będzie tak dużym projektem, jakby niektórzy chcieli. Nie ma mowy o zrobieniu z tego Old School RuneScape – nie będzie alternatywnej historii, czy osobnego rozwoju gry, jako czegoś odrębnego i nowego. Dlaczego?

Zespół nie chce, aby Season of Discovery był prowadzony w taki sposób. Fabularnie opowie tę samą historię, ale pogłębi niektóre wątki lub rzuci na nie dodatkowe światło. Może się zdarzyć, że przemierzając tę wersję World of Warcraft Classic natkniemy się na notatki lub informacje, których wcześniej nie było. Nie będzie to jednak nic rewolucyjnego, a jedynie szczegóły, których nigdy nie ujawniono. Jakbyście przeglądali album z fotografiami swoich rodziców i nagle odkryli, że byli na wycieczce w Sosnowcu.

Mechanicznie z kolei Season of Discovery skoncentruje się bardziej na designerskim szaleństwie, zamiast po prostu dodawać rozwiązania z Cataclysmu, Retaila czy innych, konkretnych dodatków. Zespół nie chce zmienić WoW Classica we współczesną wersję tego MMORPG-a, ale w staroszkolnej otoczce. Na poziomie 40, czyli w następnym etapie projektu, pojawi się nowe wydarzenie PvP, które będzie się diametralnie różniło od tego z Ashenvale.

Wiemy również, że Blizzard zmodyfikuje Cataclysm Classic i nie popełni tych samych błędów, co przy Wrath of the Lich King. Szczegóły znajdziecie tutaj.


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube