Second Wave jest już darmowy. Gra przeszła na Free2Play

Dodany przez guru około miesiąc temu
7 5363
Second Wave jest już darmowy. Gra przeszła na Free2Play

Szybko poszło. Zaledwie dwa tygodnie temu miała miejsce premiera Wczesnego Dostępu do Second Wave.

Gierka wystartowała w modelu B2P i miała pozostać w nim do końca Early Access/oficjalnej premiery (czyli gdzieś do początku 2025 roku). Jednak mała liczba graczy oraz feedback od społeczności zmusił producentów do rychłej zmiany decyzji.

Second Wave już teraz przeszedł na Free-To-Play. Wystarczy odwiedzić stronę gry na Steamie i pobrać darmowe demko gry. Demko, które tak naprawdę jest pełną wersją bez ograniczeń.

https://store.steampowered.com/app/2337510/Second_Wave/

Płatna wersja Early Access pozostanie w mocy, ale będzie działać jako opcjonalna usług w ramach “podziękowania”.

Od dziś wszyscy gracze zainteresowani Second Wave otrzymają bezpłatną wersję „demo” gry, która zapewni pełne wrażenia z gry i połączy się ze wszystkimi graczami z normalnej „oficjalnej” wersji. Ze względu na brak możliwości zwrotu pieniędzy graczom, którzy kupili wersję Early Access, zdecydowaliśmy się wysłać 10 000 kryształów wszystkim graczom, którzy zakupili wersję Second Wave w ramach wczesnego dostępu.

Second Wave to sieciowy hero-shooter w klimacie Overwatch (z elementami MOBY i RTS), który tym wyróżnia się od dzieła Blizzarda, że posiada stylistykę i postacie rodem z anime.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube