Second Wave to Overwatch z anime dziewczynkami, które możecie przetestować

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
8 1560
Second Wave to Overwatch z anime dziewczynkami, które możecie przetestować

Grę możecie przetestować, a nie anime dziewczynki. Zboczuchy!

Second Wave to hero shooter z elementami MOBA (tak twierdzą twórcy), utrzymany w stylu anime. Za tytuł odpowiada studio Challengers Games Corp., składające się z byłych pracowników FromSofware, Pearl Abyss czy Bluehole. Czy jest to jakaś rekomendacja? Sami sobie odpowiedzcie. Ja jedynie wspomnę, że w czerwcu będziecie mogli sprawdzić ten tytuł.

Second Wave rusza z drugimi playtestami 3 czerwca o godzinie 02:00 i potrwają one do 5 czerwca również do 02:00. Jeśli jesteście nimi zainteresowani, to wbijajcie na Steama i wysyłajcie prośbę o klucz.

Otrzymacie do sprawdzenia kilka trybów oraz garść postaci. Tym, co wyróżnia się na tle konkurencji, jest rywalizacja 5v5v5 o nazwie Three-Way. Przyznaję, że potyczka trzech drużyn brzmi, jak coś ciekawe, ale czy sprawdzi się w praktyce? O tym trzeba będzie samemu się przekonać.

Second Wave, gdy już zadebiutuje, dostępne będzie w modelu Free-to-Play z przedmiotami kosmetycznymi oraz battle passami. Obiecano również brak Pay-to-Win, ale kto tego nie obiecuje? Jedynie jakieś podejrzane typki!


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube