Sekrety Livonii czekają na Was w DayZ

Dodany przez PefriX ponad rok temu
4 3129
Sekrety Livonii czekają na Was w DayZ

Bohemia Interactive wydała aktualizację DayZ 1.19, zatytułowaną "Secrets of Livonia", czyli największą aktualizację gry w tym roku. Jest ona pełna nowych i ulepszonych funkcji, w tym nowych broni, przerobionych lokacji, nowego pojazdu i, co najważniejsze, tajnego podziemnego kompleksu znajdującego się na mapie Livonia. Gracze, których fascynuje jazda podczas apokalipsy, docenią także nowe symulacje pojazdów, które zapewniają teraz znacznie płynniejsze wrażenia z jazdy. A jaki jest lepszy sposób na przetestowanie tych usprawnień niż przejażdżka nowym pojazdem wojskowym?

Mapa DLC jest dostępna na PC, jak również na Xbox i PlayStation. Obejmuje ona 163km2 polskojęzycznej ziemi i oferuje teraz wiele nowych lokacji czy interesujących obiektów, które uzupełniają zarośnięte ruiny oraz kwitnącą faunę i florę, które zazwyczaj ją charakteryzują. Tartaki, wioski, kamieniołomy, obozy letnie, domki myśliwskie, improwizowane obozy, parki rozrywki i duże wylesione obszary są teraz rozsiane po całej mapie. 

Najciekawszy jest opuszczony, podziemny bunkier wojskowy, do którego wejście wymaga specjalnych narzędzi. Po wejściu do środka gracze muszą poruszać się po zaciemnionych korytarzach i współpracować ze sobą, aby zgłębić wszystkie tajemnice bunkru.

Aktualizacja 1.19 wprowadza także nowe i usprawnione symulacje pojazdów, w których naprawiono dawne problemy, takie jak latające samochody, które teraz oferują znacznie bardziej autentyczne doświadczenia. Aby uczcić te ulepszenia, dodano M1025 - pojazd wojskowy, którym można teraz jeździć, o co społeczność prosiła od dłuższego czasu.

Aktualizacja 1.19 oferuje mnóstwo nowych przedmiotów i gadżetów, które można wykorzystać na pustkowiach. Przede wszystkim rozszerza arsenał broni cywilnej. Na przykład SSG 82, który jest zupełnie nowym karabinem snajperskim. Jest też BK-18 - jednostrzałowa strzelba typu break action. A jeśli jesteś typem osoby, która lubi się zgubić podczas zwiedzania, na pewno będziesz chciał wziąć w swoje ręce nowy odbiornik GPS. Działa on bezproblemowo z mapą w grze i sprawia, że poruszanie się po terenie jest o wiele bardziej wciągające i łatwiejsze.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube