Sezon 12 jest już dostępny w Naraka, więc zagrajcie w zbijaka!

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
8 784
Sezon 12 jest już dostępny w Naraka, więc zagrajcie w zbijaka!

Użytkownik hiisto podesłał mi informacje na temat nowego sezonu w Naraka: Bladepoint. Ale przecież już pisałem o czymś takim, więc o co chodzi? Ano, tamten sezon dotyczył trybu PvE wspomnianej gry, a teraz zajmujemy się główną atrakcją, czyli samym battle royale!

Season 12 to podobno jedna z największych aktualizacji w historii Naraka: Bladepoint, jeśli chodzi o zmiany, np. u herosów. I faktycznie, jest tego całkiem sporo, razem z niemałą garścią nowości. Wszystko dokładnie omówione zostało tutaj. O czym jednak musicie wiedzieć?

Na pewno o trybie Hot Potato Counter, czyli specyficznej odmianie gry w zbijaka. To ciekawa odmiana od standardowego PvP, jakie oferuje Naraka: Bladepoint. Jeśli jednak bardziej interesuje Was battle royale, to możecie zacząć interesować się nowym herosem, Lyam Liu, specjalizującym się w kontrolowaniu metalu (metal-bender). Brzmi, jakby urwał się z serii Avatar: The Last Airbender?

Być może, ale o tym, czy tak faktycznie jest, przekonacie się 18 kwietnia, kiedy Lyam Liu zawita na serwery testowe. Gdzieś w połowie sezonu 12., który już jest dostępny, heros oficjalnie trafi do Naraka: Bladepoint. Od siebie dodam, że jestem przyjemnie zaskoczony faktem, że tytuł ten znalazł swoją niszę na rynku!


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube