Shadow's Kiss dostał pierwszy "dorosły" update. Z nagością, mordami i seksem

Wampire

Po skasowaniu przez CCP (twórców EVE Online) World of Darkness na rynku MMORPG-ów nie zostało zbyt wiele gier z Wampirami w rolach głównych. Tak naprawdę tylko jedna z nich jest warta uwagi. 

Shadow’s Kiss, który uzbierał podczas Kickstarterowej zbiórki 80 tys. dolarów i który od mniej więcej dwóch lat znajduje się w fazie produkcji. Z każdym miesiącem jesteśmy jednak coraz bliżej beta-testów. 

Właśnie otrzymaliśmy pierwszą część „mature contentu”. Do gry zostały dodane systemy lub questy, które… są przeznaczone tylko dla dorosłych graczy. I mówimy to całkowicie poważnie!

Wysysanie krwi, rytualne mordy, nagość oraz oczywiste nawiązania do seksu. Tak będzie wyglądać codzienność Shadow’s Kiss. Lepiej się przyzwyczajajcie. Kategoria wiekowa 18+ będzie miała tutaj swoje uzasadnienie. Twórcy Shadow’s Kiss obiecali swoim fanom dojrzałego MMORPG i chcą dotrzymać słowa. 

Za 5 dolarów otrzymacie możliwość przetestowania gry. Wystarczy zakupić MCP (Mature Content Pass). Nikt nie broni wam jednak wydać więcej kasy. 

Zobacz także

10 komentarzy