Shakes & Fidget - rusza nowy serwer oraz pierwsze w historii wydarzenie specjalne

2020 10 30 123816

A kto zamierza spędzić weekend z Shakes & Fidget, na pewno nie będzie się nudził. Twórcy gry przygotowali parę fajnych atrakcji.

1. “Pułapka albo psikus” – czyli pierwsze w historii Shakes & Fidget tymczasowe wydarzenie specjalne z legendarnym lochem. “Dzięki zupełnie nowej mechanice gry będziecie mieć 10 dni na polowanie na legendarne przedmioty, które są lepsze niż te epickie i których wcześniej nie było! To wydarzenie będzie jedyną okazją do znalezienia tych poszukiwanych przedmiotów - pozycja obowiązkowa dla prawdziwych kolekcjonerów

2. Nowy serwer – punktualnie o godzinie 16:00 czasu polskiego otworzy się kolejny międzynarodowy świat (z numerkiem 44). W teorii spotkacie tam graczy z całego świata, ale prawda jest taka, że S&F jest zdominowany przez kilka narodów, w tym również przez Polskę. Nasi rodacy stanowią jedną z czołowych nacji.

Nie zapominajmy także o nowej klasie Druida, która przybyła do Shakes & Fidget niecały miesiąc temu. To kolejny powód, żeby wypróbować tego kultowego MMORPG.

Zapraszamy. Albo na nowy serwer (TUTAJ), albo jeden z wielu polskich światów (TUTAJ).

Zobacz także

6 komentarzy