Shooterowy MMORPG w klimacie STALKERA. Will To Live Online z nowościami

Dodany przez guru ponad rok temu
0 2448
Shooterowy MMORPG w klimacie STALKERA. Will To Live Online z nowościami

Will To Live Online to nieco zapomniany, ale wciąż mocno trzymający się na nogach tytuł. Tutejsza liczba aktywnych graczy praktycznie nie spada. Od niemal trzech lat obserwujemy na serwerze między 2-3 tysiące równocześnie zalogowanych osób (to chyba coś znaczy).

“Will To Live to strzelanka MMORPG, której akcja toczy się w surowym postapokaliptycznym świecie. Odkrywaj świat, walcz z mutantami i innymi ocalałymi, dołącz do klanów w walce o byt i udowodnij swoje prawo do życia”.

Ostatnia aktualizacja wprowadziła nowe rodzaje przedmiotów, w tym partię tłumików, które będą pasować do wszystkich najpotężniejszych broni i które pozwolą eliminować przeciwników z ukrycia (kosztem zadawanych obrażeń).

Pojawiła się także jedna nowa lokacja z nowymi zadaniami, która – to ważne – rozpoczyna całkowicie nową serię mini-questów. Poza tym doczekaliśmy się poprawionej optymalizacji oraz kolejnym usprawnień Quality of Life.

Will To Live Online jest darmowy i dostępny na Steamie. Zapraszamy TUTAJ.

PS Jest to rosyjski MMORPG, więc to Rosjanie stanowią tam największą społeczność (niektórym będzie to przeszkadzać, innym niekoniecznie).


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube