Shroud of the Avatar przeszedł na prawdziwe Free2Play! Nowa gra twórcy Ultimy Online!

Shroud

Dotychczasowe ograniczenia dla darmowych graczy praktycznie uniemożliwiały normalną zabawę z Shroud of the Avatar. Otrzymywaliśmy okrojoną wersję, która była dodatkowo pozbawiona głównych „sieciowych” elementów. 

To wszystko zmieniło się z wczorajszą aktualizacją, która usunęła wszelkie restrykcje dla darmowych użytkowników. Tylko poczytajcie...

Free Play: We have removed the previous gameplay restrictions of story, trade and lot ownership from our free players. Now free players can trade with other players, own land, and play through the entire story! This means that you no longer need to make a purchase to have the real Shroud of the Avatar experience!

Od teraz możemy komunikować się z innymi graczami, handlować z nimi, zdobywać własną ziemię i cieszyć się pełną fabułą Shroud of the Avatar. 

Można więc rzec, że Shroud of the Avatar przeszedł na prawdziwy model Free-To-Play. Nie ma już potrzeby wydawania 100+ zł na egzemplarz gierki. 

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues to klasyczny oldschoolowy MMORPG, ale wzbogacony o wiele elementów z gier single-player i co-op. Za produkcję odpowiada firma Portalarium, na której czele stoi… Richard Garriott – twórca legendarnej Ultimy.  

Zagracie TUTAJ lub TUTAJ (Steam). 

Zobacz także

15 komentarzy