Siły z Zaświatów zawitały do Legends of Runeterra

Dodany przez PefriX ponad rok temu
2 1907
Siły z Zaświatów zawitały do Legends of Runeterra

Nowy dodatek, Siły z Zaświatów, zawiera trzech nowych bohaterów, osiem nowych skórek i wprowadzenie Czarodziejek Gwiazd w świat Legends of Runeterra! Jeśli jesteście gotowi, by odnaleźć swoje wewnętrzne światło, to dołączcie do Sił z Zaświatów – w rozszerzenie można już oficjalnie grać.

Najnowsza runeterrańska postać to Evelynn, a jej Pochodzenie to Uścisk Śmierci. Dzięki tej nienasyconej demonicy każda karta, która przywoła Skorupę, może zostać umieszczona w waszej talii. Ewolucja z kolei wzmacnia graczy i zachęca do wystawiania różnorodnych słów kluczy. Po przywołaniu lub przyznaniu 6 różnych pozytywnych słów kluczy karty graczy z Ewolucją przybiorą nową postać, co zapewni im +2|+2.

Uświęcenie zaś będzie was nawiedzać zza grobu. Uświęcone karty zaczynają działać po swoim zniszczeniu. Za każdą Uświęconą kartę, która uległa zniszczeniu w tej grze, przyznaj +1|+0 swojemu pierwszemu atakującemu w tej rundzie. Do Legends of Runeterra dodano nowe wyzwania i zadania mające na celu zaprezentowanie nowych słów kluczy, bohaterów i Pochodzeń, które pojawią się w Siłach z Zaświatów. Ponadto do puli talii wykorzystywanych przez przeciwnika w pojedynkach z SI wprowadzono talie zawierające karty z nowego dodatku. 

Poza tym wróciły Laboratoria z eksperymentalnymi trybami. Wraz z aktualizacją karcianka otrzymała wydarzenie Czarodziejki Gwiazd. Spodziewajcie się garści przedmiotów kosmetycznych do zgarnięcia, a gdy ukończcie przepustkę, zdobędziecie nową skórkę Czarodziejki Gwiazd Quinn! Kupcie Przepustkę przed 3 sierpnia, aby otrzymać wyjątkowe zadanie, którego wykonanie zapewni wam 10 Gwiezdnego Pyłu i Rzadką Pryzmatyczną Skrzynię.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube