Skate powróci, jako sieciowa gra Free-to-Play!

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
5 2117
Skate powróci, jako sieciowa gra Free-to-Play!

Wiem, że z grami deskorolkowymi pewnie większość z Was kojarzy raczej serię Tony Hawk’s Pro Skater. Niemniej EA miało swoje Skate, które od dekady nie otrzymało nowej odsłony. Najwyższy zatem czas wrócić na deskorolkę w czymś, co deweloperzy nazywają „ewolucją”. Nowy Skate nie będzie bowiem ani kontynuacją, ani kolejną częścią (stąd brak numerka w nazwie), rebootem, remasterem, remake’iem. To po prostu coś innego!

To oczywiste tylko puste słowa, a liczą się konkrety. Te są zaś takie, że nowy Skate będzie grą free-to-play z elementami sieciowymi, opartą o model live-service. Możemy zatem spodziewać się ciągłych aktualizacji z nowościami oraz sezonami. Nie zabraknie również mikrotransakcji, ale te nie wpłyną na rozgrywkę jako-taką. Odpowiadać mają jedynie za przedmioty kosmetyczne i żadnego Pay-to-Win nie uświadczymy. Za model wzorcowy wskazano Apex Legends.

Za to zagramy na PC, PlayStation oraz Xbox, a z czasem i na urządzeniach mobilnych. Oczywiście cross-platformowości oraz cross-progression będą obecne. Kiedy premiera? ….tak! Gra jest jeszcze we wczesnym stadium rozwoju, więc nie wiadomo, kiedy Skate wyjdzie. Ale możecie już zapisywać się do testów alfa, jeśli jesteście zainteresowani tym tytułem.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube