Skull & Bones ogłasza darmową, otwartą betę, a Ubisoft zapowiada 4 sezony!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
9 3607
Skull & Bones ogłasza darmową, otwartą betę, a Ubisoft zapowiada 4 sezony!

Panie i Panowie, to już chyba pewne – Skull & Bones zadebiutuje 16 lutego! Zakładając oczywiście, że Ubisoft w ostatniej chwili nie przesunie premiery swojej pirackiej produkcji. Patrząc jednak na akcję marketingową dookoła gry, chyba możemy być pewni jej debiutu we wskazanym terminie. To z kolei oznacza, że można szykować się do otwartej bety!

Otwarta beta Skull and Bones dostępna będzie od 8 lutego na wszystkich platformach. Na PC zagramy jednak jedynie przez Epic Games Store oraz Ubisoft Store, o czym warto pamiętać. Poza tym gra pojawi się na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. W darmowej becie dostępny będzie cross-play i cross-progression, więc możecie korzystać do woli.

Beta Skull and Bones dostępna będzie do 11 lutego, ale to nie jedyne ograniczenie. W ramach rozgrywki możecie zdobyć maksymalnie „Infamy Cap na poziomie 6”. Poza tym biorąc udział w zabawie, zgarniecie do pięciu ekskluzywnych przedmiotów kosmetycznych. Co więcej, Wasze postępy NIE ZOSTANĄ zresetowane, więc ile ugracie w becie, tyle otrzymacie w pełnej wersji, która rusza 16 lutego.

Poza tym Ubisoft podzielił się planami na przyszłość Skull and Bones. Jeśli ten statek gdzieś na morzu nie zatonie, to otrzyma cztery sezony, bo tyle na ten moment zapowiedziano w ramach pierwszego roku gry. Pojawią się nowi przeciwnicy, fabuła oraz inne atrakcje, mające utrzymać naszą uwagę. Deweloperzy zapewniają, że przygotowali również rzeczy związane z „endgame” gry w postaci globalnych wydarzeń w świecie gry (Legendary Heist) oraz Hostile Takeover, czyli aktywności PvPvE. Więcej informacji w tym miejscu.

Zainteresowanych betą Skull & Bones zapraszam tutaj lub tutaj.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube