Skyforge również…OTRZYMA BATTLE ROYALE!

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
5 2731
Skyforge również…OTRZYMA BATTLE ROYALE!

Hurra, pora rozpocząć wielkie świętowanie. My.com wysłuchało próśb miliardów graczy i uznało, że będzie hipsterem wśród deweloperów gier sieciowych. Podjęli bowiem totalnie niespodziewaną decyzję o wprowadzeniu trybu battle royale do swojego Skyforge!

„We are happy to announce that soon the world of Aelion will receive a new mode for you to enjoy. Skyforge: Battle Royale; will be available for all players of Skyforge as a free update on all platforms.”

No, wiaderko sarkazmu wylane, pora przejść do roboty. Skyforge: Battle Royale będzie dostępne dla wszystkich graczy Skyforge jako darmowa aktualizacja na wszystkich platformach (chociaż tyle). Deweloperzy chociaż postarali się o wytłumaczenie tego trybu fabularnie, czym jestem zaskoczony.

Normalnie w Skyforge biegalibyśmy za kolejnymi złoczyńcami, co to chcą podbić Aelion. Tryb battle royale jest jednak czymś innym – to wirtualna symulacja bitewna, za którą odpowiada Argus System. Skierowana jest do śmiertelnych mieszkańców tego świata i służy za egzamin wstępny na drodze do zostania Adeptem.

Nie wcielamy się tutaj w bogów, ba!, nie mamy do dyspozycji nawet własnej postaci. Skyforge: Battle Royale będzie dodatkowym, ale osobnym trybem, który znajdziemy w zakładce Adventures lub na ekranie startowym gry. Zanim wskoczymy na pole bitwy, wybierzemy jedną z wcześniej zdefiniowanych postaci. Każda z nich posiada własny zestaw unikalnych zdolności.

Na początku meczu pojawimy się na jednej z latających wysp, które znajdują się nad polem bitwy. Co mecz wyspa na której zaczynamy będzie losowo ulegać zmianie. Stamtąd skoczymy w dół, aby przemierzać właściwą mapę.

Nie zabraknie zbierania broni oraz zbroi, które zapewnią różne bonusy. Walczyć będziemy nie tylko za pośrednictwem oręża, ale również przy wykorzystaniu umiejętności postaci. Na polu bitwy zagrożeniem będą nie tylko inni gracze. Pojawią się bowiem również specjalne potwory w wydzielonych strefach, których ubicie zapewni unikalny ekwipunek.

Standardowo zabawę wygrywa ostatni śmiertelnik, który utrzyma się na nogach. Premierę na PC zaplanowano na 28 sierpnia, zatem już niedługo. Konsole poczekają nieco dłużej.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube