Skyforge wzbogaca się o egzoszkielety dla bogów

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
4 1947
Skyforge wzbogaca się o egzoszkielety dla bogów

Końcówka roku, a tu Skyforge ma dla graczy niemałą niespodziankę. Tytuł ten wzbogaca się o nowy rodzaj wierzchowców, które przybierają formę egzoszkieletów dla bogów. Zamiast podróżować na jakimś zwierzęciu, czy pojeździe, to przywdziejecie mechaniczny strój!

Bogowie w Skyforge nigdy nie byli tak rozpieszczani. Egzoszkielety dadzą im dostęp do specjalnych ataków oraz broni. Każdy z nich składa się z modułów, które możemy modyfikować, aby dostosować pod własne preferencje. Każdy moduł zapewnia dostęp do określonej puli bonusów, w tym dodatkowych umiejętności. Mowa tutaj również o lataniu.

Warto tutaj zaznaczyć, że moduły do egzoszkieletów mają różne typy rzadkości, więc w Skyforge trzeba będzie poświęcić nieco czasu na ich zdobywanie. Najlepsze z nich zgarniemy w trakcie Inwazji. Z tego tytułu pojawiło się również wydarzenie, które pozwoli Wam szybciej ubrać się w egzoszkielet i wyposażyć sprzęt w lepsze części. Zmodyfikowano również interfejs oraz wprowadzono wyższy poziom wyzwań podczas Inwazji. Jeśli macie ochotę na koszmary to Nightmare Challenges czeka już w Skyforge.

Szczegóły na temat aktualizacji znajdziecie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube