Skyforge zamyka serwery. Gra z najciekawszymi klasami w MMORPG

Szkoda, cholerna szkoda, ale szczerze mówiąc, zapowiadało się na to od dawna.
Skyforge nie otrzymał żadnego dużej aktualizacji od kilku lat, liczba graczy też była śmiesznie niska (nie pomogła przeprowadzka do Innova), więc zamknięcie serwerów było zbliżającym się widmem, które właśnie się ziściło.
Wyłączenie Skyforge nastąpi 3 września na PC oraz 29 października na konsolach. Potwierdzenie.
Niestety, projekt Skyforge zostanie zamknięty.
Serwery zostaną wyłączone 3 września 2025 roku na platformach 4game i Steam.
Serwery na platformach PlayStation, Nintendo i Xbox zostaną wyłączone 29 października 2025 roku.
Skyforge był wysokobudżetowym (prawie 20 mln dolarów) tytułem, który wystartował dekadę temu. Skyforge wchodził na rynek jako wielkie wydarzenie, z naprawdę ładną grafiką, interesującym światem, dynamicznym systemem walki oraz prawdopodobnie najciekawszymi klasami w całym gatunku MMORPG.
Wśród kilkunastu grywalnych postaci mieliśmy takie perełki Kinetic, Revenant, Grovewalker, Cryomancer, Alchemist, Soundweaver czy Lightbinder - każdy oferował zupełnie nowe spojrzenie na klasy w MMO, dając spory powiew świeżości. Szkoda więc, że to koniec.