Skyforge zmierza na PlayStation 4

Sf ps4 keyart

Allods Team i My.com przedstawiają darmową grę Skyforge użytkownikom PlayStation 4. Jeśli szukacie produkcji o  unikatowym połączeniu sci-fi i fantasy, oraz nie chcecie być w tyle w stosunku do PC-towców, to trafiliście w dobre ręce. Posiadacze Playstation 4 otrzymają wersję zawierającą dodatki i rozszerzenia z całego roku, które trafiły do pierwowzoru. Fani RPG powinni z niecierpliwością wyczekiwać 14 różnorodnych klas, pomiędzy którymi mogą przełączać się wedle upodobania.

Wszyscy, którzy już teraz zarejestrują się do gry, otrzymają za darmo Immortal Pack w dniu premiery tytułu. Immortal Pack zawiera Cyber Costume, Halo i Glowing Eyes, które dostępne są ekskluzywnie dla tego pakietu. Ponadto gracze PS+, którzy pierwszy raz zalogują się do gry, dostaną pełen zestaw dodatkowych nagród, w tym Wings of Vows – przedmiot kosmetyczny, który sprawi, że będą wyróżniać się w tłumie, jako jedni z pierwszych nieśmiertelnych.

Aby otrzymać Immortal Pack należy podążyć za linkiem na oficjalnej stronie Skyforge PS4 i zarejestrować się przy użyciu konta PSN. Przedmioty zostaną odblokowane w dniu oficjalnej premiery gry, wiosną 2017.

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Dodaj nas

Ankieta

Jaki wpływ mają na was opinie/komentarze innych osób na temat danej gry?

Wyniki

Screen dnia

Fun

Kalendarz