Skyforge zmierza na Xbox One

Dodany przez PefriX ponad 6 lat temu
3 3410
Skyforge zmierza na Xbox One

Jeśli jesteście posiadaczami konsoli od Microsoftu, a macie ogromną potrzebę na zagranie w MMORPG (dla mnie to nie jest MMORPG, ale kłócić się nie zamierzam) to pewnie ucieszy Was ta wiadomość. Deweloperzy z Allods Team oraz wydawca My.com ogłosili, że Skyforge jeszcze w tym roku zadebiutuje na Xbox One.

10 listopada wystartuje Early Access gry. Z tego powodu chętni mogą nabyć pre-orderową paczkę, która prócz worka łakoci, zapewni im dostęp już do tej fazy rozgrywki. Najtańsza opcja kosztuje niecałe 15 dolarów. Czy mogę coś jeszcze dodać? Jeśli chcecie się poczuć niczym młody bóg oraz zakosztować przyjemności z siekania przeciwników za pomocą jednej z 15 klas, to trafiliście w dobre miejsce. Uprzedzam jednak, że tytuł jest instancjonowanym MMO, a jego wydawca ma już wyrobioną pewną „renomę” wśród graczy.

Trzeba przyznać, że twórcy nie siedzą z założonymi rękami. Na początku tego roku Skyforge trafiło na PlayStation 4, gdzie podobno radzi sobie dobrze. Teraz pokusili się o Xbox One, więc ewidentnie starają się wykorzystać konsolową niszę na gry MMO.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube