Skylore ruszyło z finałowymi testami. Koniec z wipe!

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
5 5417
Skylore ruszyło z finałowymi testami. Koniec z wipe!

Nowy tydzień, nowy mobilny MMORPG.

No dobra, nie taki nowy. O Skylore wspominaliśmy już jedenaście miesięcy temu – wtedy jednak mieliśmy dla was wyłącznie ogólnikowe informacje wraz z odległą datą premiery. Co innego teraz…

Skylore rozpoczął finałowe testy, które wyróżniają się brakiem wipe. Czyli, że cały nasz progress z ostatniej fazy zostanie przeniesiony do wersji 1.0.

No progress wipe! Progress will be preserved into launch, we can now certainly say that your character will not lose any of its hard-earned items, talents, skills or rating.

TUTAJ możecie dołączyć do Final Testu i przy odrobinie szczęścia wkroczyć do gry jeszcze dzisiaj.

W Skylore mamy do wyboru dwie frakcje (Sentinels i Legion – coś jak Przymierze i Horda), sześć ras (w tym Elfy, Ludzi, Goblinów itd.) oraz pięć klas postaci (Guardian, Hunter, Alchemist, Shadow oraz Mage) z widocznym podziałem na “Świętą Trójcę”, co w przypadku nowoczesnych mobilnych MMORPG jest nowością.

Co jednak najlepsze, Skylore jest wolny od wielu “automatycznych” systemów, dzięki czemu rozgrywka – zabrzmi to dziwnie - wciąż wymaga naszego udziału. Nie musicie się także męczyć z gender-lockiem. 

Oficjalna strona gry


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube