Slow Runners to unikatowy event, w którym musicie wziąć udział

Dodany przez guru prawie 5 lat temu
2 4797
Slow Runners to unikatowy event, w którym musicie wziąć udział

Żadnych planów na weekend? 

Dobrze się składa, bo w najbliższą sobotę (o godzinie 17:00) w New Meta Bar w Warszawie startuje unikatowy event. Naprawdę unikatowy. 

Na pewno spotkaliście się z terminem „speed-running”, w którym gracze starają się pokonać grę w jak najkrótszym czasie. A kojarzycie coś takiego jak… „slowrunning”? 

No właśnie. 

Sam slowrunning u swoich podstaw jest jak speedrunning. Założenie jest identyczne... jednak zupełnie inaczej wykonane. Podczas gdy speedrunning skupia się na jak najszybszym ukończeniu gry, tak slowrunning jest co najwyżej próbą bycia szybkim. Próbą opatrzoną głupimi błędami i komiczną irytacją. I właśnie to sprawia, że slowrunning jest niesamowicie przyjemny do oglądania. 

U nas zobaczycie profesjonalnego speedrunnera, który zademonstruje w jaki sposób należy daną grę przechodzić by zrobić to jak najszybciej. Następnie obejrzycie ósemkę graczy, którzy podejmą się próby powtórzenia jego wyniku w określonym wcześniej czasie. 

By zadanie nie było za łatwe zarówno ogrywany tytuł, jak i zaproszony speedrunner, nie zostaną wcześniej ogłoszeni.

Zapowiada się świetna zabawa, a my mamy dla was kody zniżkowe na bilety. Przy wypełnianiu formularza (TUTAJ) w odpowiednim polu wystarczy wpisać „MMORPG”, a kwota wejściówki obniży się o 20%!!! 

My tam będziemy. Tak samo jak Nieuczesana, Crowny Cro, Plaga, Hunter, Mattyniu, Generator Frajdy, Wonziu i Kolega Ignacy. Liczymy też na was!

https://www.slowrunners.pl/


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube