Smash Legends to nowy arena brawler, dostępny za darmo na Steamie

Ss db745393a42bfca09dce87917e68d6889f08c5a8.1920x1080

Poprawka, nie taki znowu nowy! Smash Legends jest bowiem tytułem o którym pisałem Wam 3 miesiące temu. Omawiana produkcja to mobilka, która pojawiła się na Androidzie oraz iOS. Zapowiadano jednak, że zawita również na PC i oto jest i ona! Smash Legends znajdziecie już na Steamie w modelu Free-to-Play.

Czym takim jest to całe Smash Legends? Klasyczny brawler arenowy w ramach którego przejmujemy kontrolę nad wybranym herosem. Posiada on własne statystyki oraz umiejętności. W zależności od wybranego trybu, zasady gry będą się zmieniały, ale całość polega w zasadzie na eliminowaniu przeciwników. Czasem drużynowo (2vs2 lub 3vs3), a czasem samotnie w ramach ośmioosobowego battle royale.

Do tego Smash Legends oferuje rotacyjne tryby tymczasowe, oferujące nieco świeżości do klasycznej zabawy, np. poprzez zbieranie owoców na mapie. To też jakiś rodzaj zabawy. W sumie dostaniemy sześć trybów gry. Cross-play pomiędzy graczami mobilnymi a PC jest już dostępny.

Sami deweloperzy opisują Smash Legends, jako „casual brawl-action game”, więc nie oczekujcie po niej za wiele. Całość umiejscowiona została w uniwersum „Library World”, które pozwoli nam pokierować postaciami z bajek, jak Czerwony Kapturek, Piotruś Pan, czy Alicja.

Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Zobacz także

6 komentarzy