Śmiercioskrzydły Niszczyciel nareszcie przybył do Heroes of the Storm

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
4 2647
Śmiercioskrzydły Niszczyciel nareszcie przybył do Heroes of the Storm

Pustoszyciel Światów ostatecznie trafił do Heroes of the Storm!

Śmiercioskrzydły to najnowszy bohater w świecie Nexusa, o niepowtarzalnym stylu rozgrywki – godnym żywej legendy świata Azeroth. Śmiercioskrzydły jest tak potężny, że jedna postać nie pomieściłaby jego mocy, dlatego poznał on tajniki zmiennokształtności. Każde z jego dwóch niezwykłych wcieleń dysponuje własnymi zdolnościami, dzięki którym możecie wcielić w życie swoje fantazje o walce u boku samego Aspektu Śmierci i siać ogniste zniszczenie na polu bitwy!

Śmiercioskrzydły dysponuje stałą nieustępliwością i jest chroniony pancernymi płytami. Niszczyciel Światów patrzy z góry na wszystkich uczestników walki – w tym na członków własnej drużyny. Smoczy Aspekt jest niewyobrażalnie potężny, ale ma jedną słabość: nie może zostać objęty jakąkolwiek sojuszniczą zdolnością, w tym leczeniem. Śmiałkowie próbujący kontrolować Śmiercioskrzydłego będą musieli się wykazać samowystarczalnością, sprytem i rozwagą w wykorzystywaniu jego niesamowitej potęgi.

Poza Śmiercioskrzydłym, Heroes of the Storm otrzymało garść innych zmian, które opisane zostały w tym miejscu. Przykładowo, obowiązuje już system anomalii, a pierwsza z nich dotyczy zbierania punktów doświadczenia, które od teraz przybierają formę kul. Trzeba je zbierać, aby zapewnić sobie i drużynie expa.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube