Śmiercioskrzydły zmierza do Heroes of the Storm

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
6 4350
Śmiercioskrzydły zmierza do Heroes of the Storm

Co ten Blizzard?

BlizzCon dopiero na początku listopada, a oni już zapowiedzieli aktualizację 8.3 do World of Warcraft, a teraz nową postać (i to nie byle jaką) do Heroes of the Storm. Czyżby na imprezie miał być prawdziwy przesyt informacji, czy wręcz odwrotnie?

Wracając do tematu, Deathwing zmierza do Heroes of the Storm:

„Nawet ziemia trzęsła się ze strachu przed jego przybyciem do Nexusa. Szykujcie się na całkowitą anihilację świata z rąk przepotężnego Śmiercioskrzydłego. Pustoszycielowi Światów spowszedniało już sianie zagłady w World of Warcraft oraz Hearthstone, dlatego postanowił rozszerzyć swą działalność na niezliczone krainy Nexusa.

Wybiła Godzina Zmierzchu, śmiertelnicy! Na kolana przed Niszczycielem, a może oszczędzi was i nie spłoniecie w cieniu jego skrzydeł!”

Śmiercioskrzydły/Deathwing jest potężnym Smoczym Aspektem, dzięki czemu może w walce zmieniać postać. Pierwsza z nich to Niszczyciel, dzięki której uzyskuje dostęp do zdolności Pożoga oraz Natarcie, zaś druga postać to Pustoszyciel Światów, dzięki której może korzystać ze zdolności Eksplozja Lawy oraz Strzaskana Ziemia.

Co ważne, olbrzymie skrzydła Deathwinga nie są jedynie na pokaz. W razie potrzeby może on wzbić się w niebo, aby odzyskać zdrowie i przyjrzeć się polu bitwy z góry. Kiedy jest gotów, by na powrót włączyć się do walki, Deathwing ląduje z ogromnym impetem. Zadaje przy tym ogromne obrażenia, a następnie przybiera jedną z dwóch postaci. Hot or not?

Lepszy opis zdolności znajdziecie tutaj.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube