SMITE 2 już oficjalnie. Gameplay, szczegóły, Alfa Testy!

Dodany przez guru 3 miesiące temu
30 7150
SMITE 2 już oficjalnie. Gameplay, szczegóły, Alfa Testy!

Uznajcie to jako ciąg dalszy porannego newsa  “SMITE 2 powstaje i podobno wyjdzie w marcu”…

Hi-Rez Studios potwierdziło właśnie istnienie SMITE 2 – i zrobiło to w najlepszy możliwy sposób, czyli poprzez dwa trailery, w tym jeden gameplay-trailer, który pokazuje, jak mniej więcej będzie wyglądać grafika i rozgrywka.

A teraz szczegóły…

SMITE 2 powstaje na silniku Unreal Engine 5 i ma zawierać “wszystkie cenne lekcje”, których twórcy nauczyli się na oryginalnym SMITE.

Gra wyjdzie na PC (Steam, Epic Games Store), Steam Deck, PlayStation 5 oraz Xbox Series S|X – ma też posiadać pełny crossplay oraz crossprogression.

Na oficjalnej stronie (TUTAJ) trwają już zapisy do Alfa Testów, ale marcowy termin, o którym plotkowano wcześniej, raczej nie jest wiarygodny.

SMITE 2 ma zachować swój największy “skarb”, czyli trzecioosobowy widok i rozgrywkę nastawioną na “akcję”. Otrzymamy jednak nowe funkcje oraz znaczne przeróbki istniejących systemów (np. Trybu rankingowego).

Co jeszcze? Hi-Rez Studios obiecuje nadal wspierać SMITE 1, twierdzi także, że część skinów (i płatnej waluty) będzie mogła zostać przetransferowana do SMITE 2. Ale poza tym SMITE 2 będzie kompletnie nową grą z nową bazą danych.

 


30 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube