Soul Worker Online dodaje wysokopoziomowe PvPvE!

Glowny

Osiągnęliście już poziom 55 i jesteście gotowi na nowe wyzwanie w Soul Worker Online? Jeśli tak, to przygotujcie się na nową operację PvP o nazwie „Dimension Trip”, która zabierze Was na Rift Arena!

Jak zatem wziąć udział w zabawie? Wasza postać musi mieć poziom 55 i znajdować się w Rucco Town, Candus City, Grace City lub Ruin Fortress. Następnie należy skorzystać z przycisku „Rift Arena” na ekranie i zapisać się do operacji „Dimension Trip”. Misja startuje trzy razy dziennie i w każdym meczu bierze udział od 4 do 8 graczy.

Zawodnicy startują w jednym z ośmiu sektorów początkowych. Gracze muszą pokonać wszystkie potwory w swoim sektorze, aby otworzyć dwie pary drzwi – wybieramy jedno przejście, które przeniesie nas do następnej planszy. W drugim sektorze możemy spotkać już innych graczy, ale nie musimy. Wszystko zależy od wybranego przejścia. Zasady nadal się nie zmieniają – pokonując stwory, zgarniamy punkty. Za zabicie gracza zgarniamy wszystkie zebrane przez niego punkty oraz 20 punktów bonusowych.

W trzecim sektorze bez zmian, czyli polujemy na stwory i okazjonalnie zabijamy innych graczy. Na tym etapie możemy ich już spotkać czterech na planszy. W momencie wybicia wszystkich potworów, otworzą się wrota do sektora centralnego. W tym miejscu można oddać wszystkie zebrane przez siebie punkty i zabezpieczyć je w ten sposób.

Zabawa kończy się, gdy ktoś zbierze 3 tysiące punktów lub minie 10 minut. Na koniec gracze otrzymują nagrody, które są zależne od zdobytej rangi. Jak są przydzielane rangi?

  • Gracz który zdeponował najwyższą ilość punktów otrzymuje rangę 1 i dostanie najlepszą nagrodę.
  • Nagroda zależy od tego, ile osób wzięło udział w operacji.
  • Jeśli dwie osoby osiągną ten sam pułap punktowy, to ten gracz, który osiągnął go jako pierwszy, otrzymuje wyższą rangę.

Za branie udziału w tej operacji, zawodnicy dostaną Xeno Stones, które mogą być wymieniane u NPC Jenna na (podobno) fajne przedmioty. W sklepiku z kolei możecie nabyć Fiery Red SF Amplifier Qube. Cóż to takiego? Specjalna skrzyneczka, która zawiera przedmioty modyfikujące naszą broń, aby zyskała jeszcze więcej mocy. Przy odrobinie szczęścia możemy otrzymać nawet enhant dedykowany pod PvP…

Co o tym wszystkim sądzicie?

Zobacz także

4 komentarzy