Soulframe wygląda super. 30-minutowy gameplay z nowej gry twórców Warframe

Dodany przez guru 10 miesięcy temu
5 5922
Soulframe wygląda super. 30-minutowy gameplay z nowej gry twórców Warframe

Nie przedłużając, przed wami niemal 32-minutowy gameplay z nadchodzącej superprodukcji Digital Extremes (twórców Warframe).

Jeśli nie liczyć ubiegłorocznego teasera, jest to pierwszy raz, gdy widzimy Soulframe w pełnej okazałości.

Soulframe wygląda super…

… ale trudno znaleźć tutaj (na filmiku) elementów należących stricte do gatunku Massively Multiplayer Online. Trochę to dziwne, bo pierwsze zapowiedzi – właśnie sprzed roku – mówiły, że Soulframe będzie “Free-To-Play Action MMORPG” inspirowanym pracami Hayao Miyazakiego oraz innymi projektami Studia Ghibli (“Spirited Away: W krainie bogów”, “Ruchomy zamek Hauru”, “Księżniczka Mononoke”, “Opowieści z Ziemiomorza”).

Tymczasem teraz Digital Extremes bardzo unika terminu MMO. Nawet oficjalny opis gry z kanału na YouTube mówi, że Soulframe to obecnie “free-to-play open world adventure game”.

Zgadzałoby się to, co właśnie zobaczyliśmy na gameplay’u. Soulframe to ładny, dynamiczny, ale RPG, w którym walki (z bossami) wyglądają, jakby został żywcem wyjęte z jakiegoś Dark Soulsa. Ale być może się mylimy: być może to tylko pewnego rodzaju “tutorial”, który ma nas wprowadzić w klimat produkcji. Może potem Soulframe okaże się MMO albo przynajmniej sieciówką rodem z Warframe. Pożyjemy-zobaczymy. 

Nie wiadomo, kiedy Soulframe pojawi się na rynku, ale na oficjalnej stronie gry (TUTAJ) cały czas trwa rejestracja.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube