Spellbreak dostanie kontrowersyjny, ale ponoć uczciwy Chapter Pass

49597908202 53ffdae4cb k

W Spellbreak mieliśmy klasyczną burzę w szklance wody. O co? O przedmioty kosmetyczne!

Do gry trafi nowość w postaci Chapter Pass, czyli edycja premium dobrze znanego wszystkim battle passa. Normalna rzecz, zwłaszcza w grach free-to-play – zamiast obszernego Item Shopu (ewentualnie oprócz niego), darmowe gry posiłkują się tym rozwiązaniem, aby zarabiać. Rozwiązanie to wzbudziło jednak wątpliwości o graczy Spellbreak. Dlaczego?

Posiadacze Chapter Pass mieliby możliwość ulepszania zakupionego wcześnie „Elemental Outfit”. Społeczność nie była zadowolona, że firma tak agresywnie chce monetyzować swoją grę. Deweloperzy jednak zapewniają, że sytuacja jest zgoła inna, niż mogłoby się wydawać. Obiecali, że Chapter Pass będzie do zdobycia za złoto zgarniane w Spellbreak i każdy grający będzie mógł kupić sobie tego battle passa premium. Jaki będzie koszt? Około 1000 golda.

Sam Chapter Pass będzie kosztował niecałe 25 dolarów w standardowej edycji. Sami zatem zdecydujemy, czy będziemy chcieli wydać realne pieniądze, czy pofarmić w grze. Ekipa odpowiedzialna za Spellbreak zapewnia, że nie chcą blokować zawartości gry za jakimiś dodatkami. Jeśli zatem nabyliście Elemental Outfit to za jego ulepszenie nie będziecie musieli dopłacić, jeśli tylko nazbieracie odpowiednią ilość złota. Pełny komunikat znajdziecie tutaj.

P.S. Wiemy również, że Spellbreak dostępne jest na PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności.

Zobacz także

1 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz