Splitgate dostanie trzy nowe tryby oraz lepszy system levelowania

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
1 719
Splitgate dostanie trzy nowe tryby oraz lepszy system levelowania

Splitgate dalej kontynuuje swój marsz popularności, chociaż najwięcej osób gra ponoć na konsolach. Niemniej i na Steamie chętnych nie brakuje. Co prawda produkcja nadal jest w becie, ale nie przeszkadza jej to w zapowiedzeniu kolejnego sezonu. Beta Season 2 jest tuż tuż – zadebiutuje oficjalnie 2 czerwca! A co w nim? Nowy system levelowania!

Splitgate będzie teraz pokazywał inne poziomy gracza, wykorzystując system Pro. Przykładowo, jeśli macie poziom 254, to w nowym sezonie będziecie Pro 2 Level 61. Zmienią się więc wyświetlane numerki, ale niczego nie stracicie, bowiem samo expienie będzie szybsze o jakieś 4%. Pojawią się również odznaki za wykonywanie konkretnych wyzwań w grze. Do czego to służy? Do chwalenia się, że uda się Wam zrobić coś trudnego i tyle.

Czy drugi sezon wprowadzi coś istotnego? Tak, trzy nowe tryby (Hotzone, Lockdown, Juggernaut) oraz odnowiony system dobierania graczy (matchmaking). Pokuszono się również o zremasterowanie jednej mapy, a także nową przepustkę bojową. O nowych trybach więcej poczytacie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube