Splitgate niedługo uruchomi pierwszy sezon, ale z bety dale nie wychodzi

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
4 1400
Splitgate niedługo uruchomi pierwszy sezon, ale z bety dale nie wychodzi

Splitgate nie zamierza w najbliższym czasie wyjść z bety. Tej strzelance z portalami jest najwidoczniej dobrze w tym stanie, bo przynajmniej nikt jej nie zarzuci niedopracowania – w końcu to otwarta beta! Nikt jednak deweloperom nie zarzuci braku rozwoju projektu, bo teraz przykładowo zapowiadają start pierwszego sezonu.

1 Sezon Bety Splitgate zaczyna się 27 stycznia. Zawiera wiele nowych funkcji, trybów i ulepszeń, w tym kreatora niestandardowych map. W 1 Sezonie Bety pojawia się również zupełnie odnowiona mapa Foregone Destruction, służąca jako przykład standardu areny, do którego cała gra ma wyewoluować.

Premiera 1 Sezonu niesie za sobą także nowe projekty itemów i broni w towarzystwie nowego 100 Level Battle Pass, nowych postaci, banerów, spreju i dwóch zupełnie nowych trybów gry: Evolution i One Flag Capture-the-Flag. Nowy sezon rozpocznie się równocześnie na PC, Xbox oraz konsolach Playstation, a do tego będzie zupełnie darmowy.

Nadejście kreatora niestandardowych map w 1 Sezonie Bety Splitgate pozwala graczom na tworzenie i używanie własnych map do rozgrywki, włącznie z możliwością współtworzenia i udostępniania map znajomym. Kreator map daje graczom możliwość tworzenia i umiejscawiania przedmiotów, broni, spawnów, bloków budujących, ścian portalowych i innych oraz pozwala na obracanie i przyciąganie magnetyczne między scenerią aby ułatwić stawianie przedmiotów.

W 1 Sezonie Bety nadchodzi również zupełnie odnowiona mapa Foregone Destruction, która przykuwa wzrok i pokazuje czego fani mogą oczekiwać w przyszłych aktualizacjach innych map oraz jak będą wyglądać nowe mapy online. Akompaniuje tej zmianie zupełnie nowy tryb Evolution, który jest trybem rundowym, w którym każda runda, w której gracze, którzy przegrali poprzednią rundę dostają ulepszone wyposażenie broni.

Dojdzie do tego również tryb One Flag Capture-the-Flag, który jest rundową wersją Capture-the-Flag, gdzie jedna drużyna broni flagi a druga próbuje ją zdobyć. Drużyny zmieniają się w ofensywie i obronie, a drużyna z największą ilością wygranych rund wygrywa mecz. Evolution i One Flag Capture-the-Flag podnoszą ilość trybów gry oferowanych przez Splitgate do 21.

Kiedy zatem? 27 stycznia!


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube