Sprawdźcie Kakul-Saydon Inferno Legion Raid w Lost Ark

Dodany przez PefriX około rok temu
1 1060
Sprawdźcie Kakul-Saydon Inferno Legion Raid w Lost Ark

Amazon Games wprowadziło już lipcową aktualizację Lost Ark, która przyniesie nowe rajdy i wątki fabularne, a także wyspy i wydarzenia, ulepszenia jakości życia i nie tylko. Garść szczegółów na temat nowości:

  • Elgacia Epilogue - Po wydarzeniach z przygody Elgacia, gracze mogą zanurzyć się w epilogu i doświadczyć kolejnych zadań oraz poznać nowych bohaterów niezależnych. Możecie odnaleźć swoich przyjaciół i pomóc odkryć nową przyszłość, przy okazji dzieląc się wspomnieniami z podróży.
  • Kakul-Saydon Inferno Legion Raid - Gracze sprawdzą swoje umiejętności w nowym Kakul-Saydon Legion Raid na najwyższym poziomie trudności. Poziom Inferno nagradza tytułami, osiągnięciami, strukturami Stronghold i nie tylko, dzięki czemu można pochwalić się zwycięstwem przed innymi bohaterami Arkesii.
  • Music Box of Memories - poznajcie nowe historie mieszkańców Arkesii dzięki Music Box of Memories. To pozostałość po starożytnej cywilizacji, objawiająca się jako urządzenie, którym można grać za pomocą "Memory Orbs", nowego przedmiotu kolekcjonerskiego. Gracze będą otrzymywać wskazówki z różnych kontynentów i wykonywać questy, aby gromadzić Memory Orbs i zdobywać nagrody.
  • Festiwal Maharaka - Letni Festiwal Maharaka powraca z wyjątkowymi grami, w których będzie można zdobyć cenne nagrody za postępy przed nadchodzącymi nowymi rajdami w sierpniu. Szczególną aktywnością w tym miesiącu jest sekcja "Biegnij, Mokokos!", w której będziecie rywalizować i ścigać się do mety jako Mokoko.

Pełna lista informacji o aktualizacji znajduje się tutaj. Mnie z kolei ciekawi, czy skoro w Korei udało się cofnąć cenzurę, to czy w naszej wersji gry również się to uda. Jak myślisz Amazon, hę?


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube