Squad otrzymał upgrade graficzny i wygląda teraz jeszcze lepiej

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
0 2726
Squad otrzymał upgrade graficzny i wygląda teraz jeszcze lepiej

Przed wami jeden z najważniejszych patchów w historii Squad, który wprowadzi tego (do bólu) realistycznego MMOFPS na jeszcze wyższy poziom.

Poziom wizualny, bo aktualizacja skupia się przede wszystkim na “upgrejdzie” graficznym. Powinniście zauważyć poprawę oświetlenia gry, lepszą obsługę cieni oraz całkowicie nowe funkcje.

Przy okazji przerobiono ustawienia graficzne, aby fani Squad mogli dostosować grę do swoich potrzeb.

Całkowicie przerobiliśmy obsługę dynamicznych cieni w grze. Standardowe i Far Shadows zostały zastąpione bardziej zoptymalizowanymi mapami Cascade Shadow. Udało nam się sprawić, że nowy system będzie do dziesięciu razy bardziej wydajny niż stary system Far Shadows. Ta praca może mieć znaczący wpływ na rozgrywkę, ponieważ cienie Tallil renderują się teraz do 1 km przy wszystkich ustawieniach graficznych, co zapewnia, że ​​ustawienia Niskie nie dają już znaczącej przewagi konkurencyjnej przy wykrywaniu celów.

Aktualizacja wprowadza również zmianę sposobu, w jaki gra radzi sobie z oświetleniem. Zespół programistów skupił się na stworzeniu dokładniejszych fizycznie parametrów oświetlenia zewnętrznego, uzyskaniu jaśniejszych świateł, głębszych cieni, większego kontrastu i dokładniejszych kolorów.

Warto także wspomnieć o pewnych ulepszeniach w rozgrywce (tzw. Quality of Life) oraz przebudowie istniejących map (najbardziej “oberwało się” Yehorivka oraz Gorodok).

Squad kosztuje 180 złotych. Dużo, ale w zamian otrzymujecie symulatora wojennego z naciskiem na drużynę oraz średnią wieku graczy 30-40 lat.

Zapraszamy TUTAJ.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube